HAKKIMIZDA

PENDİK YEREL MAĞAZA VE DÜKKÂNLAR – PENDİK ÇARŞI AVUÇLARINIZDA

Kazancın kapısını sizin için sonuna kadar açtık, önden buyurun lütfen

Pendik’i bir araya toplayan ilk online pazaryeri Pegazone, ürün çeşitliliği, avantajlı fiyatları ve %100 güvenli alışverişe olanak sağlayan elektronikten dekorasyona, kozmetikten market ürünlerine, modadan spora kadar toplam 50 kategoride milyonlarca ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Pegazone, evde ürettiğini satmak isteyenleri, kendi mağazasındaki ürünleri online dünyaya açmayı hedefleyenleri aynı platformda birçok kullanıcıyla buluşturuyor. Avantajlı mağaza paketleri, gelişmiş satış araçları ve listeleme promosyonlarıyla Pegazone, hem kurumsal hem de bireysel satıcılar için işlerini kolayca e-ticaretle büyütme fırsatı yaratıyor.

Pegazone ile hayatınızı kolaylaştırmanın ve güvenle hızlı alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Haydi, şimdi sen de koy sepete!

KARİYER

Kariyerinize bizimle katkıda bulunun. Pegazone, Pendik Gazetesi ve Pendik Guide ile birlikte işbirliği içindedir. Pendik Gazetesi 33 yıldır yayın hayatını sürdürmektedir. Pendik Guide 2017 yılında kurulmuştur. Pendik Guide üye girişi yaparak kendi çektiğiniz fotoğrafları hiçbir ücret ödemeden paylaşabilir, dijital ortamda kendi fotoğraf arşivinizi oluşturabilirsiniz.